.

.

Р КОЊ 4Pcs Водоотпорен Обновливи Мокра Торба Пелена Бебе Крпа Пелена Влажно и Суво Кеси со 2 Zippered Џебови Сива Бран Сина, Сива Патување Плажа, Базен Торба за Пумпа банск

Р КОЊ 4Pcs Водоотпорен Обновливи Мокра Торба Пелена Бебе Крпа Пелена Влажно и Суво Кеси со 2 Zippered Џебови Сива Бран Сина, Сива

DEN 950.40

Количина на стоки
Това е достапна

Класичен може да се одржи до 8-12 пелени, Средни торба : 1pc, L11.8*W11 инчен, држете се до 5 - 8 пелени, Мала торба : 1pc, L8.8'*W5.9 инчи, може да се одржи 1-3 пелени.Големи и средни чантата, исто така, може да простор за пливачки костуми ,облека, мали торби може складирање undergarment,козметика, чорапи и слично.Широка Примена Не само за пелена за складирање, но само може да биде влажно и суво облека, чанти, патни складирање кеси, се мијат кеси, организаторот на ранци, чанти, козметички чанти, облека, кеси и така натаму.Исто така се идеални за одличен подарок за бебето туш, Божик, Нова Година, за роденден.

Основните својства

Додатоци на производот