.

.

Baobeir Samsung Галакси S10 Случај, Shockproof Тешки Целосна Заштитна Маска со Кредитна Картичка и Потпирач за Samsung Галакси S10 6.1 Инчи (2019 Порака) (Розово Злато)

Baobeir Samsung Галакси S10 Случај, Shockproof Тешки Целосна Заштитна Маска со Кредитна Картичка и Потпирач за Samsung Галакси S10

DEN 95.76

Количина на стоки
Това е достапна

Компатибилност : Samsung Galaxy S10 6.1 Инчи (2019 Порака).Висок квалитет на материјалите - Хибрид случај дизајн со TPU гума внатрешниот слој и тешка заштитна поликарбонат тешко надворешниот слој.Скриена картичка слот за безбедно продавници и заптивки вашиот ID, кредитни картички, па дури и пари (удобно се вклопува 1 картичка).Dual-обложени води на начин со екстремни заштита и ги зголеми усните за екран и камера заштита.Дизајниран Precised Cut-Испис : Сите копчиња се лесно да се допрат и да се притиснете, додека прецизни прекини се овозможи лесен пристап до сите порти и кабли.Baobeir Samsung Галакси S10 Случај, Shockproof Тешки Целосна Заштитна Маска со Кредитна Картичка и Потпирач за Samsung Галакси S10 6.1 Инчи (2019 Порака) .Карактеристики : Висок квалитет на материјалите - Хибрид случај дизајн со TPU гума внатрешниот слој и тешка заштитна поликарбонат тешко надворешниот слој.Скриена картичка слот за безбедно продавници и заптивки вашиот ID, кредитни картички, па дури и пари (удобно се вклопува 1 картичка).Dual-обложени води на начин со екстремни заштита и ги зголеми усните за екран и камера заштита.Дизајниран Precised Cut-Испис : Сите копчиња се лесно да се допрат и да се притиснете, додека прецизни прекини се овозможи лесен пристап до сите порти и кабли.Компатибилен со : За Samsung Галакси S10 6.1 Инчи (2019 Порака).Напомена : Овој случај е дизајниран за Samsung Галакси S10 6.1 Инчи (2019 Порака).НЕ се вклопи во било кој друг модел на телефон.Без вграден Екран Заштитник Пакет содржина : 1 x MAKEIT СЛУЧАЈ за Галакси S10.

Основните својства

Додатоци на производот