.

.

SLTYSCF Славина за Вода Прочистувач филтер за вода кујна тапа филтрација систем перат керамички филтер core мини цедилка за славини

SLTYSCF Славина за Вода Прочистувач филтер за вода кујна тапа филтрација систем перат керамички филтер core мини цедилка за славини

DEN 1077.60

Количина на стоки
Това е достапна

славина е високо рефлективна за огледало-како изгледа и да го задржи тоа доживотно светла ви овозможува удобно да го отворите или да го запре проток на вода од спреј главата.Лесно да го инсталирате : дојде со детални инструкции и флексибилни цевки конектори.Комбинација на квалитетот на технологија : Четврт-претвори вентили да обезбеди наши клиенти животниот век на мазна се справи со работа и капе-слободен перформанси.со добро хром финиш за отпорен на корозија, ' рѓа и отпорен на Гребење и лесно да се чисти.не отпечаток,без waterlogging,обезбедување на superme удобно искуство на употреба.Ве молиме погледнете го главната слика објект.Ако ви треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате и да ви посакам среќен шопинг.Инсталација метод : седи гајтанот тип : керамички вентил гајтанот Применливи тип : мијалник тапа, кујна тапа боја : слика боја.

Основните својства

Додатоци на производот