.

.

JDYC Симпатична Дише Мрежа за Одење Патување за Куче Маче Чанта Милениче Торба Еден Рамо Кеси Мачка Slings Торбичка Куче Превозникот(S-Симпатична Јагода)

JDYC Симпатична Дише Мрежа за Одење Патување за Куче Маче Чанта Милениче Торба Еден Рамо Кеси Мачка Slings Торбичка Куче Превозникот(S-Симпатична

DEN 330.96

Количина на стоки
Това е достапна

Име на производ : пет патна торба.Производ Големина : S : околу 37*23*11cm;M : 40*26*11cm;L : за 43*29*11cm.Производ материјал : крпа.Производ во боја : беж,кафе.Пакување листа : 1* торба за домашни патување.Пакување листа : 1* торба за пет travel Product име : миленичиња патување bag Product боја : беж,coffee Product материјал : cloth Product Големина : S : околу 37*23*11cm;M : 40*26*11cm;L : за 43*29*11cm Note : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Основните својства

Додатоци на производот