.

.

SKKSTATIONERY 50 Компјутери Пред-наострен моливи, Моливи Наострен со гумичка врвот, 2 HB молив, 50/кутија

SKKSTATIONERY 50 Компјутери Пред-наострен моливи, Моливи Наострен со гумичка врвот, 2 HB молив, 50/кутија

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

Пакет вклучува 50 парче моливи, наострен. 50 парчиња/кутија. #2 HB моливи направен од високо-квалитет дрво за чистење, лесно се острат.Мека, дупка со-бесплатно, латекс-слободен гумичка обезбедени до крајот за погодно бришејќи си грешки.Прави прекрасен присутни на Chrismas, денот на благодарноста, Велигден, Роденден и Дипломски за вашиот тинејџерите, предучилишните или високо образование на наставниците.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ НАПЛАТА ГАРАНЦИЈА : Ние не се потрудиме да им понуди подобри производи.Ако сте незадоволни со нашиот производ за било која причина, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидат повеќе од среќни да го замени вашиот апарат или ви нудиме целосна наплата !.S K K е една од водечките производителот на училиште, домашен и канцелариски материјали, со SKKstationery регистрирани во U. S. A. Ние извоз низ целиот свет.Ние сопствено производство во Кина и Малезија.

Основните својства

Додатоци на производот