.

.

Жените Екипажот Вратот Долг Ракав Боја Блок Поврзана Џемпер Pullover Скокач Блузи

Жените Екипажот Вратот Долг Ракав Боја Блок Поврзана Џемпер Pullover Скокач Блузи

DEN 368.64

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : Полиестер,Направен од висок квалитет на платно, лесен мека и удобна.женска дуксери сива маскирани скокач женска популарната женска дуксери стилски дуксери женска женски zip до дуксери сина кошула женска женска сива маица женска удобен суичери дами sweatshirt блузи купи женска качулка женска дуксери и јакни дами преголеми качулка крем sweatshirt женска сите црната качулка женска црна качулка женски сива маскирани sweatshirt жените женска дизајнер дуксери дами бургундија качулка на жените долго zip до sweatshirt.женска долго cardigan џемпери преголеми шарени отвори пред colorblock лабава поврзана падне кимоно duster палта жените чиста chiffon блуза лабава блузи кимоно цветни печати женска јакна џемпери boho долг ракав отворање пред буци кабел поврзана јакна жените е лесен солидна 3/73 ракав сплит поврзана лабава се отвори пред јакна џемпери outwear грб на жените секојдневен желка качулка вратот асиметрични полите заврши pullover буци копчето поврзана џемпер.52" Должина : 61cm/24. ✅Совети : Општ Големина на Табелата не е нашата големина.женска руно се отвори пред грб со џебови outerwear жените fuzzy секојдневен лабава преголеми sweatshirt маскирани со џебови жените зима средината на должината дебели топло faux јагне волна наредени јакна грб женска faux крзно јака zip до quilted јакна грб outerwear жените планина водоотпорен ски снег јакна зимска windproof дожд женска јакна износени асиметрични долго сомот блејзери грб секојдневен јакни.29" Биста : 104cm/40.Костум за на Есен,Лето и Пролет.08" Биста : 112cm/44.24" Должина : 64cm/25.20"♥ Големина : 3 XL НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Ракав : 54cm/21.47" Биста : 116cm/45.

Основните својства

Додатоци на производот