.

.

Светат во Темница во Прав, Bearals 12 Бои Светат во Темница Пигмент во Прав, Светлечки Смола Сјај во Прав, Сјај Темен Пигмент на Смола & DIY Занаети (Секоја 0.7 мл/20g, 240g Вкупно

Светат во Темница во Прав, Bearals 12 Бои Светат во Темница Пигмент во Прав, Светлечки Смола Сјај во Прав, Сјај Темен Пигмент на

DEN 455.76

Количина на стоки
Това е достапна

Користење на Состојба(се препорачува) : Со сите Безбоен, Јасно Слој, Транспарентни Медиум.Вредност Пакет : 20g/0. - За Блескав Смола, Цртањето Графити, Сјај на Ноктите во прав, Смола Накит, Блескав Боја за Лигите, итн.7 оз Секое шише.За разлика од другите 10g секој, нашиот сјај во прав е 0.7 мл/20g секој и спакувани во индивидуална тегла, не spillage, нема хаос и нема отпад.Правење на вашиот DIY проекти блескав.Лесно пренослив со сапун и вода, дури и од ткаенини, како што се облека и мебел.Повеќенаменски Сјај Темна Прав : Овие светат во темно во прав може да одговорено на смола, слики, ликовната уметност, DIY занаети и повеќе.Кликнете "Додај во Кошничката' и да започне нова фаза во вашиот уметнички живот!. 12 Бои : Жолта, Портокалова Црвена, Сина, Olivine, Портокал Жолта, Зелена, Црвена, Небо Сина, Розова, Сина, Зелена, Виолетова, Виолетова Red Value Пакет : 20g/0.Нашите подобрување на процесот на производство обезбедува mesmerize ефекти и светли бои во минимален износ, тоа е идеална светат во темница снабдувач за ликовни уметности, занаети, и DIY проекти.Совршен Подарок Избор : најдобар подарок за секој уметник!Тоа е посебен додаток за ноќта на Вештерките третираат или трик, фестивали, темата партии, боја се кандидира и ноќ-испис со вашите пријатели и семејство, ние сме убедени вие и вашите пријатели ќе бидат возбудени со овој светат во темница прав во уметност и занаети и DIY одлуки.Секој сјај пигмент доаѓа во индивидуална тегла, што го прави полесно да се користат и контрола без отпад или хаос.Тие се нежни за кожата, не-токсични, не се радиоактивни.Сјај во прав е еден вид на светлина складирање прозрачна производ, што ја чува светлината енергија преку апсорбирање на различни видливи извори на светлина, како на светлина и со светлина, и тогаш тоа може да светат во темница средина.

Основните својства

Додатоци на производот