.

.

Двоен Ѕид Вода Кригла Очила Surf Време Термо-Изолација Вода Гимнастик Со Капак 12oz

Двоен Ѕид Вода Кригла Очила Surf Време Термо-Изолација Вода Гимнастик Со Капак 12oz

DEN 383.76

Количина на стоки
Това е достапна

Ова кафе е направена од еколошки материјали, безбедно и висока температура отпорни.Посебна Забелешка : Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Ние сме посветени на обезбедување на вас со 100% задоволство решение за решавање на вашите било какви загриженост.Нема потреба да некогаш се користи за еднократна употреба кафе повторно!. ⭐ВАКУУМ ИЗОЛАЦИЈА : Двоен слој за дизајн, со добра топлинска изолација функција, може да се користи за iced пијалаци и топли пијалоци, лесно да се носат.Двоен слој за дизајн, со добра топлинска изолација функција, може да се користи за iced пијалаци и топли пијалоци, лесно да се носат.Функција : 1.⭐ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Кафе Купови е направен од висок квалитет на BPA-Free Пластика која е трајни и издржливи. ⭐БЕЗБЕДНО и ОБНОВЛИВИ ЧАШИ КАФЕ : Ајде да се борат за еднократна употреба отпад една шолја кафе во исто време. ⭐ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Подигање на вашето семејство и пријатели како свадба подароци, Божиќ подароци или роденден подароци, е совршен за пиење чај и кафе по дома или во канцеларија.Нашата најнова, on-the-go ултра-мобилен еко-купот е над-конструиран за да се осигура дека вие никогаш не треба еднократна првенство повторно.Применливи сценарија : Таа е погодна за сите-ден активности на отворено, на состаноци, деловни патувања, патување, и др.Кога ќе примите тоа, ве молиме scald со врела вода пред да го користите за да ја отстраните правта генерирани во текот на процесот на производство на купот.Постојат голем број на модерни бои за да изберете од, а капацитетот е погодно : 250 ml (8 унци) и 350 ml (12 унци)3.

Основните својства

Додатоци на производот