.

.

Трубач 1/700 SH3 Море Кралот Хеликоптер во Собата за USS Nimitz (12-Box)

Трубач 1/700 SH3 Море Кралот Хеликоптер во Собата за USS Nimitz (12-Box)

DEN 304.80

Количина на стоки
Това е достапна

Спремен-за-изградба на пластични модел комплет.Лепак не се вклучени.Боја не се вклучени.За возраст од 14 и над.Од Производителот На Трубач 1 : 700 авион серија се состои од јасно, пластични делови да се изгради голем број на авиони по собата.Лепак и бои не се вклучени ниту модел градежни материјали.Авионите во секој комплет се точни застапување на воени возила.

Основните својства

Додатоци на производот