.

.

Д-р Свежи Заврши 3 in1 Стоматолошки Патување Комплет со Сртот (.85 Унци), Обемот миење на устата (1.49 Унци) & Патување Четка за заби

Д-р Свежи Заврши 3 in1 Стоматолошки Патување Комплет со Сртот (.85 Унци), Обемот миење на устата (1.49 Унци) & Патување Четка за

DEN 1598.40

Количина на стоки
Това е достапна

Миење на устата, паста за заби и патување-четка за заби.Совршен за на пат потребите на секој патник.Четка За Заби Боите Можат Да Се Разликуваат.Д-р.Свежо 3-во-1 Патување Комплет ви покриени кога сте во движење.Овој комплет карактеристики патна големина мека четка за заби главата, четка за заби маска, исплакнете, и паста за заби.Д-р.Свеж е посветена на овозможување на семејства да живеат подобар и поздрав живот.

Основните својства

Додатоци на производот