.

.

Decanter Керамички Доброто Decanters Духови Фармацевт Доброто Поставите Алкохол Jug Трајни Вино Додатоци Доброто Decanter за Топло или Ладно Трезен до (Големина : M+3cup)

Decanter Керамички Доброто Decanters Духови Фармацевт Доброто Поставите Алкохол Jug Трајни Вино Додатоци Доброто Decanter за Топло

DEN 1022.16

Количина на стоки
Това е достапна

Нема застаклување третман на долен раб, кои можат ефикасно да се спречи пропаѓање.На југ/првенство тело е прст-pinching дизајн, кој е удобно и да не се лизга.Декантацијата вино е метод на дозволувајќи им на воздух да влезе на вино, која ја менува вино е вкус и букет.Моделот дизајн има силно чувство на конкавни и конвексни, која може да се сретне на двојно искуство на визија и рака.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со високо-квалитетни производи.Прирачник за мерење, поради различни мерни методи, постојат мали грешки во големина, и вистинскиот производ ќе преовладува, ви благодарам.Како рефлектори и различни луѓе имаат различни сфаќања на бои, може да постојат одредени бои, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.Големина : 4.Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.39 in)Материјал : Ceramic Process : висока температура отпуштање, на глазура color Application : микробранова печка, машина за миење садови, дезинфекција кабинет, рерна.

Основните својства

Додатоци на производот