.

.

KGEZW Виткање Клешти Жица Слот Електрични Агол Ножици 90 степени Универзална Виткање Клешти (Боја : A)

KGEZW Виткање Клешти Жица Слот Електрични Агол Ножици 90 степени Универзална Виткање Клешти (Боја : A)

DEN 5829.60

Количина на стоки
Това е достапна

Задебелена клешти дизајн, издржлива, двојно извори, автоматско ресетирање, заштеда на време и напор.Површината на контактот на дршката е нерамна, зголемување на триење, и гумени ракавици не се лизга и удобно.Погоден за 17mm 18mm U-облик тока без приспособување, само еден клип, совршено се вклопуваат во 90 степени, едноставна и ефикасна.Широко се користи во дом, фото рамка на одлуки и други машини за DIY, не се погодни за сечење на метални материјали.Тип : Виткање Клешти.Задебелена клешти дизајн, издржлива, двојно извори, автоматско ресетирање, заштеда на време и напор.Површината на контактот на дршката е нерамна, зголемување на триење, и гумени ракавици не се лизга и удобно.Погоден за 17mm 18mm U-облик тока без приспособување, само еден клип, совршено се вклопуваат во 90 степени, едноставна и ефикасна.Широко се користи во дом, фото рамка на одлуки и други машини за DIY, не се погодни за сечење на метални материјали.Тип : Виткање Pliers Material : Алуминиумски + Plastic Applications : се Користи во дом, фото рамка на одлуки и други машини за DIYFeatures : V-Тип Виткање Клешти, Жица Слот, Електрични Агол Ножици, Универзална Агол Сечење, Дрво се Справи со Tools Dimension : стан.10x16.5x4.8cm/3.94x6.5x1.89in Color : Портокалова, Сина (изборен)Број : 1 Pc Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Pc Виткање Pliers The се справи со е ергономски дизајниран за удобен зафат.

Основните својства

Додатоци на производот