.

.

MaidMAX Количка за Складирање Коцки Кутии за Садови, Крпа Полица Кошници со Етикета Носители и Двоен Рачки за Дома Плакарот Спалната соба Фиоки Организаторите, Црна, С?

MaidMAX Количка за Складирање Коцки Кутии за Садови, Крпа Полица Кошници со Етикета Носители и Двоен Рачки за Дома Плакарот Спалната

DEN 527.76

Количина на стоки
Това е достапна

Чистење и организирање на вашата куќа никогаш не е лесна работа!Ги одредите што е во одредени коцка.Материјали : 75 G не-плетени ткаенини + картон.Применливи средина : Затворен.Совршен за бебе соба, канцеларија, дневна соба, спална соба, плакар и насекаде.РАЧКИ ЗА ЛЕСЕН ПРИСТАП : Пораби во рачки на овие Количка за Складирање Бин направи тоа практично да се повлече од полица за брз пристап на вашите предмети. (Максималното складирање тежина на секој е 11 lb.Боја : Црна.Сега се ослободи од овој досаден errand со Maid MAX Количка за Складирање Коцки!Тоа е совршен за чување на објекти кои се движат од детска облека, долна облека, чорапи, градници, leggings, суичери да дури и мали евиденција или албуми, итн.Тоа доаѓа во рака дома, канцеларија, па дури и расадник!Она што е вреди да се споменат е дека секоја коцка има етикета носителот на тоа.Но, да се ослободиме од нередот и ставање на работите во соодветното место ќе го направат вашиот дом да изгледаат подобро, а вие се чувствувате подобро.АРМИРАНО-КОНСТРУКЦИЈА : 4 страна картон & дното вметнете им даде на секоја Расклопна Складирање Коцка цврста конструкција за траен употреба.Јачина на звук : 19.Чистење метод : Избрише.КЛАСИФИКАЦИЈА на ВАШИОТ НЕРЕДОТ : Етикета носителот на предната страна на секој Ткаенина Организатор направете го тоа лесно за да ги означите објектите рок за подобра организација.Ќе може едноставно да се стави парче хартија што го чита она што оваа коцка содржи, па може да се најде нешто во најбрз начин како што можете да.0 мл) (секој).5"x11", која ќе се вклопуваат во повеќето чување полиците.

Основните својства

Додатоци на производот