.

.

Камерата Додатоци комплет за Nikon Coolpix P900 P610, P600, P530, P340, L840, L830, L820, L810, L330, L320, L620, L610, P7800, P7700, P4, P3, AW130, AW120, AW110 Дигитални Камери

Камерата Додатоци комплет за Nikon Coolpix P900 P610, P600, P530, P340, L840, L830, L820, L810, L330, L320, L620, L610, P7800, P7700,

DEN 1271.76

Количина на стоки
Това е достапна

Продолжи центар column - во прилог на 3 продолжи телескопски нозете на tripod карактеристики дополнување продолжи центар колона која е контролирана од страна на чудак рачка, ова им овозможува постигнување на саканата висина до 60' инч.Продолжи телескопски нозе - Tripod има 3 телескопски нозе, со заклучување во држела ова овозможи да се удобно да се прилагоди на tripod до саканата висина, со едноставно ослободување или виткање на tripod нозе.Фати убава Фотографија - Ова Додаток Пакет вклучува совршен Прибор за снимање прекрасна фотографија со вашиот Nikon Coolpix дигитални и dslr фото камера.Добро Поместена Медиум Камера Случај / Торба - овој случај е направен од добро поместена материјал дизајниран за заштита на камерата и додатоци, во случај е дизајниран да се вклопуваат Камера тело плус Мала големина на леќа и заеднички додатоци како што се дополнителни батерии, филтер и memory (меморија), тоа е општо совршена камера Случај / Торба за Дигитални dslr фото Апарати и Камери Zippered Странични Џебови - Случај има 2 странични џебови дизајниран за удобно да се одржи заедничка опрема и галантерија.Комплет вклучува : Премиум камера случај / торба со Zippered Џебови, прилагодено за внатрешни работи и рамо, рака, 60" Прилагодливи Tripod, држачот за мемориска картичка, мини табела tripod, екран заштитници, чистење алатки, Hero Fiber микрофибер крпа и повеќе.Xtech Tripod Случај - удобен tripod за носење за е вклучена за патување и поседување на целите.

Основните својства

Додатоци на производот