.

.

Hydrapak Азил Хидратација Комплет Шише За Вода

Hydrapak Азил Хидратација Комплет Шише За Вода

DEN 384.00

Количина на стоки
Това е достапна

Разноврсна вода складирање и испорака.Барателот хидратација комплет претвора вашиот Хидра Pak азил во рацете слободни хидратација систем.Употреба во внатрешноста на вашиот пакет како хидратација резервоарот или рака надвор како шише. 42 mm завртка капа придава на устата на азил.Безбеден и сигурен, 100% BPA & ПВЦ слободни.

Основните својства

Додатоци на производот