.

.

Honeywell HeatGenius Керамички Грејач, Црно – Лесен за Употреба Простор Грејач со Мулти-Насочен Греење, Дигитални Контроли и Програмабилни Термостат

Honeywell HeatGenius Керамички Грејач, Црно – Лесен за Употреба Простор Грејач со Мулти-Насочен Греење, Дигитални Контроли и Програмабилни

DEN 1250.40

Количина на стоки
Това е достапна

ЗГОЛЕМУВАЊЕ на ВАШАТА УДОБНОСТ – Секогаш да биде удобно, без разлика која сезона е.By вртење надолу вашиот целата куќа термостат за неколку степени и загревање на просторијата во која се наоаѓате, простор грејач е за внатрешна употреба може да ви помогне да заштедите пари додека обезбедување на смирување на топлина.Се одликува со кул допир пластика домување, совет над заштита, и на 2 час (авто исклучување на топлина фаза тајмер опција.Овој дом грејач може да се користи во средни или големи простории како дневна соба, соби за непушачи и како грејач за спалната соба.Тоа обезбедува 6 прилагодено топлина прилагодувања за да ви даде контрола на вашиот комфор и програмабилни термостат.Honeywell ја нуди целата соба греалки, кула греалки и осцилирачки грејачи.HONEYWELL КВАЛИТЕТ : Помогне за подобрување на греење и заштеда на енергија во вашиот дом, спална соба или канцеларија користење на Honeywell преносни грејач.ПРОСТОР ГРЕЈАЧ – На Honeywell Heat Genius Керамички Грејач обезбедува 6 прилагодено топлина прилагодувања за да ви даде контрола на вашиот комфор.Ја преземат контролата на вашиот комфор со Honeywell Heat Genius Керамички Грејач.БЕЗБЕДНОСНИ ПРАШАЊА : Оваа голема соба грејач нуди повеќе безбедносни опции, вклучувајќи 3x Прегреат Заштита и топлинска изолација жици.Тоа, исто така, има кул допир пластика домување, совет над заштита, и на 2 час (авто исклучување на топлина фаза тајмер опција.Кога станува збор за вашето семејство, безбедносни прашања.Се користи во секоја соба од вашиот дом за смирување, пријатна и персоналните топлина.SMART ЗАШТЕДА : преносни грејач е лесен начин за да додадете топлина да било space.

Основните својства

Додатоци на производот