.

.

Обичај се ВКЛОПУВААТ Автомобил Покритие 2018 2019 2020 2021 2022 Chevy Camaro Автомобил Покритие XTREMECOVERPRO ПРО Серија Сива

Обичај се ВКЛОПУВААТ Автомобил Покритие 2018 2019 2020 2021 2022 Chevy Camaro Автомобил Покритие XTREMECOVERPRO ПРО Серија Сива

DEN 1319.76

Количина на стоки
Това е достапна

Xtreme Cover Pro Про Серија : .Еластична Hems : Предни и задни тело под еластичен hems.*Pro Series е не е водоотпорен покритие.Заштита Против УВ Зраци : Целосно блокови UV зраци од сонцето што штети на возилото површината и внатрешни работи.Сива боја, се покриваат со сива крои.Нудејќи топ-of-the-линија УВ заштита и неспоредлив гаранции во сите други бренд.Xtreme Cover Pro обичај се вклопуваат во автомобил покритие за 2018 2019 2020 2021 2022 Chevy Camaro Автомобил Cover The XCP Xtreme Cover Pro линија на автомобилската опфаќа беше создадена со клиентот во умот.Под Телото Клип Рака : Лево кон десно тело под рака помага да се одржи на покритие за време на windy сезона.Тоа се направени од истиот материјал на автомобил покритие дека не нула боја.Xtreme Cover Pro Про Серија Вклучени : Црна Ткаенина со Двоен Црн Крои : Убава црна со Црна крои автомобил покритие го прави вашиот автомобил како во шоу соба vehicle Gray Ткаенина со Двојно Крои : Сива боја со иста боја двојно крои шевовите обезбедува неверојатна сила и издржливост. 100% Дише, Заштита Од УВ Зраците и Прашина Елементи.Сите наши објекти се во парк подготвени да брод за денес или следниот работен ден.Ако не сте целосно задоволни, се чувствуваат слободни да контакт со нас и ние со задоволство ќе да ви помогне.Оваа маска е направен за да се заштити вашиот vehicle Reliable и лесен-за-користење, не ќе можат да бидат сигурни вашето возило ќе биде безбедно против елементи со XCP Xtreme Cover Pro.100% Дише : Нашата маска е направена од 100% дише не-плетени ткаенини кој им овозможува на топлина, влага, влага и кондензација да избега лесно.Заштита Од сите Прашина Елементи : се Намалува и ги штити од природни загадувачи, животински намалува, дрво sap, индустриски загадувачи, воздушни прашина и dirt Mirror Џебови : Side view огледало џебови вметнете го прави покрие повеќе издржливи.

Основните својства

Додатоци на производот