.

.

Еден HDMI Порт Ѕид Плоча Во Ѕидот High Speed HDMI Кабел Џек Приклучок за Штекер w/ Рамка Маска, Ѕид на Стандардните Електрични Банда Кутија, За DVD, Дигитални ТВ Монитор, домашн?

Еден HDMI Порт Ѕид Плоча Во Ѕидот High Speed HDMI Кабел Џек Приклучок за Штекер w/ Рамка Маска, Ѕид на Стандардните Електрични Банда

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

Немојте само да се кандидира на вашиот кабли низ дупка во ѕидот.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : На Pyle HDMI Ѕид Плоча инсталира во сливните кутија како светлина switch.ЗА домашно КИНО : Ова се хранат-преку HDMI ѕид плоча е погодна за домашно кино hi-def инсталира.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : Направен од високо влијание ABS пластика која има универзален стандард ѕид плоча големина.Pyle Home Модел : PHDMIW1 Single HDMI Ѕид Плоча, 90 Degree Single HDMI Ѕид Плоча 90 степени Излез Port Feed-Преку HDMI Ѕид Плоча Стандарден HDMI Влез Со 90 Степен Излезната Порта Дизајниран За Во-Ѕидот HDMI Кабел Рутирање За Комерцијални Или Станбени Погодни За домашно Кино Hi-Def Инсталира големо Влијание ABS Пластика Испорачува Висок пропусен Опсег, Некомпресирани Видео И Мулти-Канал Дигитален Аудио Помеѓу HDMI ™ Компатибилни Уреди Вклучувајќи ги и DVD Плеер / Рекордери, Сет-Топ Кутии И Дигитални Телевизори Поддржува Висока Резолуција на Екранот До 1080p HDMI Женски HDMI Женски Пристаништа Месеци да Стандардни Електрични Кутија Атрактивни Decora стил бел ѕид плоча Оваа бела Pyle ѕид плоча ви овозможува да ги чувате вашите кабли организиран надвор од очите и зад ѕидот.Одговара на стандардна електрична раскрсница/банда кутии.

Основните својства

Додатоци на производот