.

.

XUEF Отворено Божиќ Светлина Клипови Широк Апликација со Долго Време Услуга

XUEF Отворено Божиќ Светлина Клипови Широк Апликација со Долго Време Услуга

DEN 340.80

Количина на стоки
Това е достапна

26 in Quantity : Пакување Листа : 100*паркинг (Надворешен Hook Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Здрав Материјал : Овие отворено светло клипови се трајни, здрав, водоотпорна, замрзнување-доказ и обновливи поради тоа што е направен од високо-квалитетни материјали.Широк Спектар на Апликации : Овие Божиќ светлина олук стеги се широко се користи во icicle светла, самовила светла, LED кабелот светла и разни други внатрешна и надворешна декоративни светилки, како што Новогодишни елки, gutters, дворови, стреи и др.Тоа може да се користи за долго време, па можете да ги зачувате за наредниот празник декорација.Доволно за да ги Красат : пакет на отворено куки е доволно за да ги красат вашата целата куќа, бидејќи тоа содржи 100 куки во пакет.Спецификација : Име : Отворено Hook Color : зелена, white Size : околу 2,5*3.Лесен за Инсталација : Божиќ олук кука е лесно да се инсталира без алатки, лепак, или ноктите.Можете лесно може да се поправи нив да се појави и стреи.Бидејќи на својот паметен дизајн, инсталирање на Божиќ светла во вашиот дом, исто така може да биде многу едноставно Тоа може да се одржи на сијалица, па и одзади, со правец на брзини до 50-60 mph.Можете исто така да го користите за да string светла и мини светла за да ги красат Новогодишни партии, ноќта на Вештерките партии и други празници.Тоа може да се задржи вашите декоративни јаже светла во добра состојба за време на употреба.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.Се препорачува број е да се одржи една кука секои 6 инчи на стринг.

Основните својства

Name:
 Outdoor Hook
Color:
 green, white
Size:
 about 2.5*3.2cm/0.98*1.26in
Quantity:
 
Packing List:
100*Outdoor Hook :
Notes:
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Додатоци на производот