.

.

Mssoomm 20mm HGW20 CNC Плоштадот Линеарна Водич Железнички Комплет 4Pcs HGW20-16.54 инчен / 420mm +8Pcs HGW20 - ХА Лонг и Прирабница и Превоз Лизгачот Блок Линеарно Движење Шини Поставени за

Mssoomm 20mm HGW20 CNC Плоштадот Линеарна Водич Железнички Комплет 4Pcs HGW20-16.54 инчен / 420mm +8Pcs HGW20 - ХА Лонг и Прирабница

DEN 7402.56

Количина на стоки
Това е достапна

ПРИМЕНА : Широко се користи во phlx производство на опрема, печатени кола, IC собранието опрема, медицинска опрема, роботски раце, прецизност на мерење на машина и други мали линеарно движење уред.54 инчен / 420mm8 Pcs HGW20 HA Долго Превоз Лизгачки Водич Блок ( Висок Собранието и Долго Плоштад, Прирабница Лизгачот )Олово Време : Ако овој предмет не е FBA, да доведе време е 7-10 работни Дена, освен за Кинески Национален Ден за одмор и Пролет Festival Customizable Обработка и Техничка Поддршка : 1.Имаме целосна серија на плоштадот линеарна железнички : БУРГАС-CA, HGW-CA, БУРГАС-ХА, HGW-CA, EGH-CA, EGW-CA и така натаму, со 15mm, 20mm, 25мм, 30мм, 35mm, 45mm, 55мм и 65mm да се избере, ве молиме да ни даде Порака.Со блок гости, како додатоци за да се поправи блок, како што е слика 7 емисии, секоја престане со рачка за HGW20 е $4.4 Pcs линеарна шини HGW20 20mm должина : 16. Ние може да обезбеди било колку што сакате и ве молиме да ги споделите со нас она што должини се погодни за вас. Сите производи се обезбедени живот техничка поддршка.Одржување : Овој производ е мазен и лесен за одржување.(Содржи CAD цртежи и 3 D моделирање датотеки)ве Молиме контактирајте со нас.54 инчен / 420mm, 8 Pcs HGW20-ХА лизгачот за превоз блокови.Силна свиткување отпор, difficultly деформирани и извртени, обезбедување прецизни линеарно движење, имаат висока точност на траекторија.Клиентите може да ги користат # 46 маст за одржување на неговите перформанси. Ако ви треба крајот обработка според вашите цртежи, ве молиме да ни кажете пред цел. Како професионален продавачот, ние може да обезбеди целосни информации за производи. Ако ви е потребна пластична капа за да се избегне прашина, ни каже.

Основните својства

Додатоци на производот