.

.

Хидро Потопување Филм - Зелени Коцки XXL - Печатење Филм - Висока Резолуција-се Користи за Пиштоли, Yeti Чаши, Авто Делови, и Многу Повеќе-Лесен за Употреба -Бара Хидро Activ

Хидро Потопување Филм - Зелени Коцки XXL - Печатење Филм - Висока Резолуција-се Користи за Пиштоли, Yeti Чаши, Авто Делови, и Многу

DEN 791.76

Количина на стоки
Това е достапна

Висока Резолуција, Свежи, Јасни Графики.Ние само го користите највисок квалитет на мастила со нашите хидро филм.Изберете од 1 Линеарна Метар (19"x38") или 1 Квадратен Метар (19"x78").Ние Препорачуваме употреба на Нашите База Палта ние обезбеди лесно да се следат инструкциите кои им помага на некој нов на хидрографски процес.Ќе биде воодушевен со резултатите, без оглед на тоа што објектот ќе изберете за печатење.Ние сме убедени дека ќе биде воодушевен со овој хидрографски филм.По екстензивно тестирање, ние веруваме дека тоа е со највисок квалитет за полнење на пазарот денес.Ако не се согласувате, за било која причина на сите, а потоа едноставно да ги споделите со нас и ние ќе бидеме среќни да ви даде целосна и непосредна наплата.Ние сме преземање на сите ризик, па можете да го пробате овој комплет ризик бесплатно.Ќе ви биде мило што го направив.Го добиете Најдоброто Хидрографски Филм На Пазарот – Прифаќаме Никаква Замени Цел денес!Не заборавајте да го проверете ја нашата Целосна Линија на Хидрографски Бои, Primers, Јасно Палта и трите активатори Денес!!!!!Ние нудиме различни Филм опции во повеќе големини.

Основните својства

Додатоци на производот