.

.

HYACINTH Е 100pcs Смешковци Соочуваат со Монистра, Среќни се Соочуваат со Монистра за Изработка на Накит,Симпатична Spacer Монистра за DIY Хривнија Ѓердан Коса Clip Earring Прстен З

HYACINTH Е 100pcs Смешковци Соочуваат со Монистра, Среќни се Соочуваат со Монистра за Изработка на Накит,Симпатична Spacer Монистра

DEN 119.76

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : Акрил, Боја : различно обоени ,Количина : 100pcs/многу.Монистра е 10 мм / 0.39 инчи, дебелина 6 mm / 0.23 инчен, дупка е 2 mm / 0.07 инчен,тие може да се користат на различни видови на занает одлуки.Среќни се соочуваат со монистра се светли, лесни и слатки,тие се направени од квалитетот акрил, безбедно и издржливи.Можете да играте вашата имагинација да се дизајнира и да се создаде уникатен Накит одлуки,како што е тренди телефон виси додатоци, нараквица, ѓердан, обетки, pendant, празник украси, keychains и повеќе.Исто така можете да направите елегантна подароци за семејството и пријателите да го споделите.Почитувани клиенти, ние се надеваме на насмевка монистра ќе ви донесе повеќе уживање.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви обезбедиме со искрена служба.HYACINTH Е 100pcs смешковци соочуваат со монистра, акрилик среќен лице монистра за DIY хривнија ѓердан обетки занает накит правење на резерви.Топло Совети : детето треба да ги користите овие монистра и колекции под надзор на возрасните за да се избегне случајно јадење.

Основните својства

Додатоци на производот