.

.

Силен Max Батеријата ML12-12 - 12V 12AH F2 SLA AGM ДЛАБОКО Циклус Батерија на Бренд, Производ

Силен Max Батеријата ML12-12 - 12V 12AH F2 SLA AGM ДЛАБОКО Циклус Батерија на Бренд, Производ

DEN 695.76

Количина на стоки
Това е достапна

ML12-12 F2 SLA е 12 V 12 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батерија - УЛ Уверение.Димензии : 5.94 инчи x 3.86 инчи x 3.98 инчи.Терминал : F2. Листата е за Батеријата само.Без жица подигнат или додатоци за монтирање вклучени.SLA / AGM истури доказ батерија е карактеристика на високо празнење стапка, широк оперативни температури, подолг сервисен живот и длабоко празнење се опорави.Батерија која може да се монтира во било која позиција, отпорен на удари и вибрации.Долготрајни високи перформанси со високи и ниски температури.Поддржани од страна на 30 ден политика за наплата и полно 1 година гаранција.

Основните својства

Додатоци на производот