.

.

FFENFEI Телефон Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон, 3D HD Телефон Зголемувачот Проектор 14 Инчен Екран Количка за Телефонот Стои со Екран Засилувач, Поддржува Сите па?

FFENFEI Телефон Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон, 3D HD Телефон Зголемувачот Проектор 14 Инчен Екран Количка за Телефонот Стои

DEN 494.16

Количина на стоки
Това е достапна

Лупа може да се величаат сликата на вашиот паметен телефон за лесна за гледање, така што можете да уживате во вашите омилени емисии, социјалните медиуми страници, па дури и рецепти.Овој лесен додаток не само што го прави работа и гледање полесно, но исто така многу погодни за луѓе со проблеми со очите, деца и стари лица.Овој пренослив екран проектор гарантира дека можете лесно може да се види филмови, онлајн курсеви или читање на вашиот уред, збогатете го вашето видео гледање искуство, и по прифатлива цена, тоа може да биде одличен подарок за семејството и пријателите.

Основните својства

Додатоци на производот