.

.

Цврста Состојба Диск 1TB 4TB 8TB, Надворешни Ssd Преносни Надворешен Хард Диск за КОМПЈУТЕР, Лаптоп и Mac (Капацитет : 500GB, Боја : Color4)

Цврста Состојба Диск 1TB 4TB 8TB, Надворешни Ssd Преносни Надворешен Хард Диск за КОМПЈУТЕР, Лаптоп и Mac (Капацитет : 500GB, Боја

DEN 1583.76

Количина на стоки
Това е достапна

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ НАДВОРЕШНИ SSD】Нашите 1tb/2tb/4tb/8tb голем капацитет надворешни цврст-држава хард дискови ви обезбеди со многу простор за складирање, и можете да ги зачувувате сите фотографии, видео, музика или датотеки што ви треба.SSD надворешен хард диск бои : сина, црвена, црна, silver External хард диск plug and play функција, непосредна врска кога е поврзан со КОМПЈУТЕР.Тип : Надворешни хард drive Material : алуминиум легура, мат, chip Ability достапни : 500 GB 1 TB 2 TB 4 TB 6 TB 8 TB.

Основните својства

Додатоци на производот