.

.

Klymit Luxe Перница - Лесни Луксузен Гумени Патување Перница (Нови) Сива, X-Large

Klymit Luxe Перница - Лесни Луксузен Гумени Патување Перница (Нови) Сива, X-Large

DEN 740.40

Количина на стоки
Това е достапна

На Luxe Перница е дизајн cradles главата за поддршка, стабилна спиење, и мека надворешниот материјал обезбедува цела ноќ удобност.СОЛИДЕН - Солиден Материјал : хибрид изградба комбинира исклучително лесен 75 D полиестер врвот и на дното 75 D за супериорен солза, пункција и отпорност на триење каде што тоа е потребно.CRADLES ГЛАВАТА за поддршка, стабилна спиење, и мека надворешниот материјал обезбедува цела ноќ удобност.Складирање Торба : 3"x 7" складирање торба, големина специјално за вашата перница, е вклучена да се одржи компактност и да се обезбеди заштита додека патуваат.Прилагодлива Висина и Притисок : Едноставно додадете или ослободување воздух за да се подигне или пониска перница висина и прилагодување цврстина за кориснички удобност.и пакети на релативно 3"x 7"– за големината на burrito.

Основните својства

Додатоци на производот