.

.

YOOJOO Жени, Девојки Висока Waisted Pleated Здолниште Skater Тенис Училишни Униформи А-линија Мини Здолниште Поставата Шорцеви

YOOJOO Жени, Девојки Висока Waisted Pleated Здолниште Skater Тенис Училишни Униформи А-линија Мини Здолниште Поставата Шорцеви

DEN 286.80

Количина на стоки
Това е достапна

Патент затворање.Рака Мие Само.Жените Девојки Солидна Боја Висока Waisted Pleated Здолниште Училиште Униформа А-Линија Miniskirts.Направен од висок квалитет на nonelastic ткаенина, дише и удобен за носење.Поставата шорцеви insdie, оркестарот копчиња, од страна на патент затворање, висока waisted pleated здолниште.Совршен за на училиште, плажа, забава, голф, cosplay, тенис, бадминтон, трчање, и секојдневно носење.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно да го најдете вашиот најдобро одговара.Рака мие ладно препорачуваме.Сет Вклучуваат : 1x Здолниште Состојба : Сосема Нов Материјал : Полиестер, Spandex Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|Половината|-Должина- -S|-S|-26.8/68cm-|14.6/37cm- -М|-М|-29.1/74cm-|15.0/38cm- -L|-L|-29.9/76cm-|15.0/38cm- -XL-|XL|-30.7/78cm-|15.4/39cm- XXL-|XXL-|-32.3/82cm-|-15.6/39.5 cm.

Основните својства

Додатоци на производот