.

.

Пинк Флојд Назад Каталог Музички Албум Уметнички дела 36x24 Уметност Печатење на Постер

Пинк Флојд Назад Каталог Музички Албум Уметнички дела 36x24 Уметност Печатење на Постер

DEN 140.16

Количина на стоки
Това е достапна

Испечатени на постер хартија.Спакувани да пристигне во совршена состојба.Големина на слика : 36x24. Paper size : 36x24. Исто така достапни во рамка.Мерки за приближно 24"x36" и има една солидна слика. (Не е генерички лек што е на ниско-res мозаици).при изборот на превозот опции, бидете сигурни дека "се продаваат од страна на" продавачот име во количката се наоѓа во САД за да примите објект брзо, безбедно, и да се избегне чека 6-8 недели и дополнителни давачки и да ги оштети плочките од царинската обработка.

Основните својства

Додатоци на производот