.

.

Idealiy Волкот Шума Темна Позадина 12 Компјутери Декоративни Туш Завеса Куки за Бања, Бебе Соба, Спална соба, Дневна Соба

Idealiy Волкот Шума Темна Позадина 12 Компјутери Декоративни Туш Завеса Куки за Бања, Бебе Соба, Спална соба, Дневна Соба

DEN 503.52

Количина на стоки
Това е достапна

Нерѓосувачки Челик.Материјал : не 'Рѓосувачки челик и кристално стакло, трајни и' рѓа отпорни.Големина : кристално стакло дијаметар-1.45x1.45in/ 3.7x3.7cm.Кука дијаметар е околу 1.1 во, погоден за 0.3"-1.1" (8-28mm) дијаметар род.Убаво печати на нашите туш завеса куки, додавање на бои за вашиот тоалет.Лесно да се инсталира & set up.Совршена декорација за секој род, завеса & лагер.Пакет се Вклучени : 12 x Туш Завеса Куки.Материјал : Нашата туш куките се направени од не ' рѓосувачки челик и кристално стакло.Тоа е издржлив.Големина : Кука дијаметар на овој туш куки chrome е околу 1.1", декоративни кристално стакло дијаметар од околу 1.45".Достапни за 0.3"-1.1" (8-28mm) дијаметар род.Лесен за инсталација : едноставно гајтанот низ постоечките дупки и висат над туш род.Жив печати, од една страна, која додава стил на вашиот туш род.Пакет се Вклучени : 12 x Туш Завеса Куки.

Основните својства

Додатоци на производот