.

.

1/48 F-15E Штрајк Орел Со Оружје 12264

1/48 F-15E Штрајк Орел Со Оружје 12264

DEN 698.16

Количина на стоки
Това е достапна

Оваа пластика модел комплет бара пластичен цемент и боја за собрание, и тие да се продаваат одделно.С-15 E е проширувањето на две седиште F-15 B тренер модел на Орел.Меѓу повеќето забележува карактеристики на F-15 E се еден пар на луковичен надворешни резервоари за гориво кои се помеша помеѓу крилата и трупот на авионот страни.Овие огромни резервоари носи доволно гориво за скоро двојно повеќе од нормалната вредност се врши од страна на основни Ф-15. Покрај тоа, овие conformal тенкови содржи сензори и тактички системи, и се нарекува БРЗО пакети.Ова се залага за Гориво И Сензор Тактички.Првиот Штрајк Орел беше изменета од прототипот F-15 B и полета против Општата Динамиката на С-16 XL во конкуренција за Подобрена Тактички Борец.Иако неговите основни цели ќе бидат земјата цели, Штрајкот Орел сепак ќе биде способен да се справи во dogfight ако е потребно.Орелот е близнак Прат зголеми и намали на воздухот дози; Многу детални кабина внатрешни работи и издувните конуси; и Целосна дополнуваат под-крило на оружјето.Наслика боите е потребно : Gunship Сива (FS36118); Челик; Рамни Црни, Рамни Алуминиум, Рамни Металик Сива боја, Рамни Сива, Рамни Светло Сива, Рамни Бела, Рамни Црвена, Рамни Жолта, Рамни Сина, Рамни Портокал, Рамни Зелена, Рамни Кафена, Станот Тен, Рамно на Злато, Рамни Бакар, Рамни Килибар, Рамни Махагони, Рамни Месо, Сребрен Сјај и Сјај Пиштол Метал.

Основните својства

Додатоци на производот