.

.

12 Копчиња TTC Брзина Сребро Злато Розова АЦЕ Прекинувачи, Прекинувачи Вратило Тестирање на Алатката Switch Тестер

12 Копчиња TTC Брзина Сребро Злато Розова АЦЕ Прекинувачи, Прекинувачи Вратило Тестирање на Алатката Switch Тестер

DEN 477.60

Количина на стоки
Това е достапна

Постои акрилик плоча со 12 вратило прекинувачи и 12 keycaps од R4 висина во пакет.0 mm Спроведување притисок : (2.4 mm Притисок во грама : 42g±5 Притискање на звук : тивко TTC Пламен Црвена Switch Линеарна прекинувач ,Оперативни сила : 45±5gf Вкупно патување : 4.0 mm позиција) 60gf Вкупно удар : 4.Вкупно патување растојание е околу 4mm,пролетта е околу 16mm должина.0 mm позиција) 53gf Пролет : TTC две фази пролет TTC Лубеницата Млеко се Тресат Вкупно патување : :4.Животниот век е околу 80 милиони пати.Ова е вратило тестер, која содржи 12 популарни нови шахти на TTC бренд.6 mm Оперативни сила : :55±15gf Времетраење : :50 милиони клучните потези се Префрлите тип : :Тактилни не clicky TTC Злато Браун е тактилни прекинувачи,actuation тежина е околу 55gf.3 mm Вкупно патување : 3.3 mm Вкупно патување : 4.4 mm Пред патување : :2.Вкупно патување растојание е околу 4mm.4 mm Вкупно патување : 3.Матичните е направен од ПОМ,горниот дел од школката се состои од КОМПЈУТЕР,на дното се направени од Најлон.3 mm Тактилни позиција : 0.Брзина Сребро Вкупно патување:3.

Основните својства

Додатоци на производот