.

.

Деца Чаши со Слама и Капакот се Истури Доказ, 6 Pack 12oz Нерѓосувачки Челик Пиење Гимнастик,Нераскинливо Вода Очила,BPA-Free Обновливи Метал Sippy Кригла за Деца,Деца,Возрасн

Деца Чаши со Слама и Капакот се Истури Доказ, 6 Pack 12oz Нерѓосувачки Челик Пиење Гимнастик,Нераскинливо Вода Очила,BPA-Free Обновливи

DEN 719.76

Количина на стоки
Това е достапна

Safe Деца Чаши:Направени од храна одделение 18/8 од не ' рѓосувачки челик,кои нема хемиски мирис и не е лесно да се скрши.Нема да рѓа по долго време користење.Овие силиконски ракави и цевчиња се BPA free како тие се направени од премиум храна одделение силиконски.Дизајниран за Мали Деца:Силикони цевчиња нема да боли вашите деца заби или усните и да се обезбеди безбедност за вас и вашите деца.На силиконски ракави нека вашите раце во удобност и безбедност, без да се грижи за груби топла или ладна шокови.Течење-Доказ & машина за миење Садови Безбедно : На истури доказ деца гимнастик е 100% течење доказ кога се запечатени. 2 начин пијат дупки на врвот за лесно да ги пие и слама пријателски.Само фрли во машина за миење на садови за лесно чистење.Трајни и Лесен за Чување : На лесни деца чаши можат да го издржат повеќе паѓа, одлична за возрасни и деца, кои имаат тенденција да се откажат (или фрли) на нивните serveware, трае подолго од пластични и стаклени чаши.Пластовидно дизајн овозможува поудобно и полесно складирање без преземањето премногу простор.Совршен за Семејството : Шарени ракавите се дизајнирани да ви помогне да се идентификуваат купот е твое.Тие се одлични за сок, млеко, сладолед, пијалаци и повеќе, може да се користи за партиите, патување, кампување, излети, скара или во многу други прилики.Пакет Содржина : 6 x Нерѓосувачки Челик Чаши 6 x Истури Доказ Капаци 6 x Шарени Ракави 6 x Шарени Силикони Цевчиња 2 x Слама Четки.

Основните својства

Додатоци на производот