.

.

Турмалин Магнетна Терапија за Вратот - Турмалин Само-Греење Вратот Guard - Појас Поддршка Спонтано Греење Вратот

Турмалин Магнетна Терапија за Вратот - Турмалин Само-Греење Вратот Guard - Појас Поддршка Спонтано Греење Вратот

DEN 993.60

Количина на стоки
Това е достапна

Авто-греење подлога дизајниран за вратот.Третман колку што е можно, да се релаксираат вашиот вратот, полека се зголемуваат притисокот.Висок еластичен појас, добра еластична, носат удобно, ставете и фирма, changeless форма.Да може ефективно да се подобри циркулацијата на крвта, промовирање на метаболизмот, и јасно меридијани, подобрување на имунитетот.Лесен за употреба, дискретна и може да се користи секаде во секое време.Безбедно и удобно да се носат.Големина Слободни suite вратот должина

Основните својства

Додатоци на производот