.

.

MLDSN 1 Пар PH15 1000Mbps Powerline Ethernet Адаптер,PLC Мрежен Адаптер,Безжичната WiFi Extender,Plug and Play

MLDSN 1 Пар PH15 1000Mbps Powerline Ethernet Адаптер,PLC Мрежен Адаптер,Безжичната WiFi Extender,Plug and Play

DEN 13437.12

Количина на стоки
Това е достапна

Тоа е во согласност со Home Plug AV2 и IEEE 1901 година стандарди, и е наназад компатибилен со Home Plug AV стандарди.Тоа е во согласност со Home Plug AV2 и IEEE 1901 година стандарди, и е наназад компатибилен со Home Plug AV стандарди. Вметнете Интернет-поврзан кабелот за напојување адаптер (PA3) во штекер.Притиснете го копчето за Wi-Fi клон копчето за да лесно да се прошири на Wi-Fi опсег.Притиснете го копчето на спарениот уред за да го шифрирате.Поврзете USB уред на КОМПЈУТЕР да игра и снимање на музиката.Со користење на најнова чип, тоа може да се обезбеди пренос го оценувате до 1000 Mbps, кој е одличен избор за лесно градење на мултимедијални забава мрежа.Притиснете го копчето на спарениот уред за да го шифрирате.Осигурајте се дека секоја власт мачка е одговорен за безжична field There се навистина нема мртви краеви во покривање. Приклучете го PW3 во моќта штекер, и да се поврзете на мрежа опрема преку Етернет кабел и потоа ќе се направи!Надворешен 2.

Основните својства

Додатоци на производот