.

.

SHURITE МЕТРИ 8505Z-Аналогни Панел Метар, Отпорност на Влага, AC Струја, 0A да 30A, 850 Серија (Пакување од 10)

SHURITE МЕТРИ 8505Z-Аналогни Панел Метар, Отпорност на Влага, AC Струја, 0A да 30A, 850 Серија (Пакување од 10)

DEN 3368.16

Количина на стоки
Това е достапна

ECCN : EAR99. Ro HS Согласност : Не е применливо.Ro HS Phthalates во Согласност : Да се советува.SVHC : Да Се Советува.Карактеристики : Метар Функција : AC Current Meter Опсег : 0 A да 30 APanel Исечок Висина : -Panel Исечок Ширина : -Палета на производи : 850 Series Product Спецификација : ECCN : EAR99 Ro HS во Согласност : Не applicable Ro HS Phthalates во Согласност : Да се advised SVHC : Да Се Советува.

Основните својства

Додатоци на производот