.

.

Снабдување Гигант OQCM1000-10 Челик Брадавица Цевки Вклучите, 1 x 1, Црна, 10 Парчиња

Снабдување Гигант OQCM1000-10 Челик Брадавица Цевки Вклучите, 1 x 1, Црна, 10 Парчиња

DEN 880.80

Количина на стоки
Това е достапна

ЗАШТЕДИТЕ ОГРОМНА : Нашата 1 Инчен Црна Брадавица Цевка Е Идеален За Изградба на Индустриски Мебелот и Полиците Со Помалку Кавга И со Намалена Цена.Цевки Доаѓаат Во Неколку Големини Купување на Должината Што Треба.ДОНЕСЕ ГРОЗДОБЕР УБАВИНА во ВАШИОТ ДОМ : Додавање На Селски, Пријатна, старомоден Изглед За Секоја Соба Во Вашиот Дом.Купи Мулти Пак Брадавица Цевки Да Се Создаде Најубавиот Индустриски Маси Banister Или Било Какви Други Идеи Што Можат Да Излезе Со.ЕДНОСТАВЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нема Вештина или Искуство кое е Потребно за да се Создаде Ремек-дела со Снабдување Гигант Цевки и Фитинзи.Овие Лесно и Забавно Да се Соберат, го Прави Голем Дар или Активност.ИЗДРЖЛИВИ ДОЛГОТРАЈНИ : Нашата Цевки и Брадавиците се Произведени со Многу Издржливи Челик Материјали, користење на Напредна Технологија и се Дизајнирани да Траат цел Живот.ЦЕВКА КАПИ ЗА ЗАШТИТА : Превезува Со Пластични Крајот Капи и Цврсти Заврши за Супериорен ' Рѓа Заштита.

Основните својства

Додатоци на производот