.

.

Фирма 1/2 6-380V SPDT Проток на Вода се Префрлите Вода Системи за Мерење На Динамичка Состојба на Течноста Тече

Фирма 1/2 6-380V SPDT Проток на Вода се Префрлите Вода Системи за Мерење На Динамичка Состојба на Течноста Тече

DEN 551.76

Количина на стоки
Това е достапна

Овој производ се користи за мерење на динамичка состојба на течноста тече низ цевковод, како што се вода, етилен, етилен гликол и други течности што се не-корозивен за бакар.Главно се користи за вода системи, централна климатизација, вода за ладење единици, оган системи за заштита, итн.Високо квалитетни материјали, цврсти, трајни и практични.Водата се префрлите е обично се користи во места каде interlocking или кршење на заштита е потребно.Бројот на paddles и должината на гребло може да се прилагодат за да одговараат на различни цевка дијаметри и стапки.

Основните својства

Додатоци на производот