.

.

УВ Тоалет Осветлување, Широк Апликација Трајни Да се Користи Ниска Потрошувачка на Енергија Тоалет LED Светло Бања Ноќ Светлина за Семејство за Патување

УВ Тоалет Осветлување, Широк Апликација Трајни Да се Користи Ниска Потрошувачка на Енергија Тоалет LED Светло Бања Ноќ Светлина за

DEN 316.56

Количина на стоки
Това е достапна

Погоден за семејството, за статистика, бизнис патување, патување, лесен за носење и употреба.Флексибилни рака одговара на било тоалет сад во секунди, не бескорисни вшмукување чаши, убав прилог на вашата бања.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тоалет Light Material : Plastic Color : Како што е прикажано во picture Size : Прибл. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Со висок квалитет светлина чувствителни за светло и сензор за движење, тоа автоматски ќе се вклучи кога ќе детектира движење и престој на за 2 минути по последната движење, заштитата на вашето дете и старите лица од сопнување околу во темница.Погоден за семејството, за статистика, бизнис патување, патување, лесен за носење и употреба. Управувана од 3 ААА батерии(Батерија, не се вклучени), кои може лесно да се добие и да се промени.6 oz Light Боја : 8 видови of Waterproof Оценка : IP65 Battery : 3 x AAA батерии (Не се вклучени) Пакет Листа : 1 x Тоалет Light1 x англиски Manual1 x Screwdriver Note : 1.Ви благодариме за вашето разбирање.Управувана од 3 ААА батерии(Батерија, не се вклучени), кои може лесно да се добие и да се промени.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.8in Weight : Прибл. Со висок квалитет светлина чувствителни за светло и сензор за движење, тоа автоматски ќе се вклучи кога ќе детектира движење и престој на за 2 минути по последната движење, заштитата на вашето дете и старите лица од сопнување околу во темница. Изберете помеѓу 8 еден бои или боја-циклус, овој тоалет ноќ светлина се случува да се направи вашиот тоалет убава и лесна за употреба во текот на ноќта.

Основните својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Toilet Light
Material:
Plastic
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx.9x6.5x2cm/3.5x2.6x0.8in
Weight:
Approx.74g/2.6oz
Light Color:
8 kinds of
Waterproof Rating:
IP65
Battery:
3 x AAA batteries (Not included)
Package List:
1 x Toilet Light :
1 x English Manual :
1 x Screwdriver :
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Додатоци на производот