.

.

Bulbrite EXN/L 50-Вати 12-Volt Халоген MR16 Bi-Pin Lensed, Поплава

Bulbrite EXN/L 50-Вати 12-Volt Халоген MR16 Bi-Pin Lensed, Поплава

DEN 158.88

Количина на стоки
Това е достапна

Трае во просек од 2000 часа.Стандард MR16 GU5.3 Bi-Pin база. 38 Степени Зрак Се Шири.Достапни во различни wattages и зрак се шири, како и lensed за УВ Запре заштита.Светла, Бела Халоген Светлина.Од Производителот Халоген MR16 12-Volt Bi-Pin совршен акцент осветлување за внатрешен и надворешен простор, низа светлата се создаде топло и богато амбиент.Едноставен за инсталација и употреба, string светла помогне да се создаде совршена расположение.Совршен акцент осветлување за внатрешен и надворешен простор, низа светлата се создаде топло и богато амбиент.Едноставен за инсталација и употреба, string светла помогне да се создаде совршена расположение.Совршен акцент осветлување за внатрешен и надворешен простор, низа светлата се создаде топло и богато амбиент.Едноставен за инсталација и употреба, string светла помогне да се создаде совршена расположение.Совршен акцент осветлување за внатрешен и надворешен простор, низа светлата се создаде топло и богато амбиент.Едноставен за инсталација и употреба, string светла помогне да се создаде совршена расположение.

Основните својства

Додатоци на производот