.

.

Таванот Фан Повлече Синџир,2 ПАРЧИЊА Тавански Вентилатор Осветлување Синџир Повлекува Акрилик Делфинот се Повлече Синџир Продолжување Фан Pendant со 12inch Beaded Топката ?

Таванот Фан Повлече Синџир,2 ПАРЧИЊА Тавански Вентилатор Осветлување Синџир Повлекува Акрилик Делфинот се Повлече Синџир Продолжување

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

Ние нудиме кристал повлекува, порцелан повлекува, бакар повлекува, смола, и метал повлекува за секој стил на декорирање.Оваа прекрасна фан повлечете е совршен додаток за украс за да се зацврсти на вашиот плафон фанови и таванот светла.Материјал : Бакар.Со бои кои се achromatic, вжештена, светла, брилијантен, дополнување, спротивставени, кул, длабоко, нежен, glistening, блескавата, сјајна, блескав и прозрачна, секој визуелно искуство со молам сетилата и ги импресионира.Исклучителна ретро стил на дизајн, погоден за сите видови на тавански вентилатор, елегантен облик и класични бои, направи вашата домашна декорација поубаво, нагласи вашата личност и вкус.Ќе ве изненади колку совршен тавански вентилатор и таванот светлина се повлече ќе додаде вредност на вашиот објект.Се Повлече Синџир Должина : 12".Со бои кои се achromatic, вжештена, светла, брилијантен, дополнување, спротивставени, кул, длабоко, нежен, glistening, блескавата, сјајна, блескав и прозрачна, секој визуелно искуство со молам сетилата и ги импресионира.Квалитет вентилатор се повлече, што е сигурно да се облекуваат вашиот уморни тавански вентилатор.Оваа прекрасна фан повлечете е совршен додаток за украс за да се зацврсти на вашиот плафон фанови и таванот светла.Никогаш не добие светло и фан повлече синџири збунети повторно!.Фан повлече има beaded метални синџир, компатибилен со повеќето таванот фанови.Нова тавански вентилатор се повлече е совршен начин да се заврши на вашиот нов или омилени тавански вентилатор.Нашите сопствени рачно изработени фан и таванот повлекува создаде уникатен објект.

Основните својства

Додатоци на производот