.

.

Ѕидот Контрола Дрво Алатка за Складирање Организација Комплет - Мрзелив Човек DIY Издание Дрво Алатка за Работа Снабдување Организаторот за Не-Го-Си Woodworkers и Одлуки (

Ѕидот Контрола Дрво Алатка за Складирање Организација Комплет - Мрзелив Човек DIY Издание Дрво Алатка за Работа Снабдување Организаторот

DEN 4079.76

Количина на стоки
Това е достапна

Ѕидот Контрола Мрзелив Човек DIY Создателот Дрво Алатка за Складирање Собата е совршен Ѕид Контрола Pegboard и Додатокот Асортиман за било Woodworker, Производител, или Не-It-Yourself ' er кој сака да ја види и да добиете на нивните алатки за брзо и ефикасно додека дрво.ДРВО АЛАТКА за СКЛАДИРАЊЕ КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : (2) 32in Високи x 16in Широк Челик Pegboards, (1) 8in Високи x 32in Широк Челик Pegboard, (10) 6in Менгеме Рек Загради, (1) Хартиена Крпа за Носител со 4in Длабоко Полица, (1) Шрафцигер Држач за 6 Стандард Screwdrivers, (2) Дупчиња Заградата Носители, (2) 4in се Постигне U-Куки (4) Криви Совет Куки (8) 2-7/8in Куки (6) 7/8in Куки.Висок-Квалитет, Семејство во Сопственост на Американски Направени од Дрво Алатка Организаторите со Доживотна Гаранција.

Основните својства

Додатоци на производот