.

.

Perlick 67133-1 Ѕиден Приклучок Со Switch LED Драјвер

Perlick 67133-1 Ѕиден Приклучок Со Switch LED Драјвер

DEN 2876.64

Количина на стоки
Това е достапна

Пакет Димензии : 5.0" (L) x 6.0" (W) x 9.0" (H).Пакет Количина : 1. Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Земја На Потекло : Сад.Perlick 67133-1 Led Драјвер, Ѕидниот Приклучок W/Switch.Вистински ОЕМ замена дел.Perlick е национален лидер во вкупниот пакет бар и пијалаци системи за производство.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Основните својства

Додатоци на производот