.

.

MineSign 4 Пакет Пластични Пластовидно Храна Садовите за Складирање Со Vented Капаци И Мозоци Послужавник За Фрижидер Произведуваат Saver Организатор Чувар Кантите За Фриж?

MineSign 4 Пакет Пластични Пластовидно Храна Садовите за Складирање Со Vented Капаци И Мозоци Послужавник За Фрижидер Произведуваат

DEN 719.76

Количина на стоки
Това е достапна

Изработен од ABS пластика, храна безбедно, трајни и висок квалитет.Тежината на контејнери се 0.78 LB*4. Таа има добра цврстина и цврстина поголема транспарентност.Добра изолација, отпорност на Корозија.Вклучува 4 јасно чување на кутии со отстранлив strainers : 4 x (12.29" x 4.29" x 3.51" со потрошувачка послужавник).Простор за заштеда на енергија : да се чува свежа храна и организирате вашите храна/пијалоци/мали делови; тие се користат за фрижидер, ладилник, маса, маса, кабинет.Leakproof : вдп печат помеѓу сад и капак.Никогаш не издржа и се истури на храната кога ќе ја користите.Проѕирен дизајн овозможува лесно идентификување на содржината.Нашите пластични комора за складирање организаторот ќе го направат вашиот дом кујна областа многу јасно од оџакот на контејнери.Без разлика дали имате големи или мали провизии, нашите херметички контејнери ќе ви помогне да ги организирате вашата кујна и провизии подобро.Спецификација : Материјал : PS+PP Size : 4*(12.29" x 4.29" x 3.51" со потрошувачка фах) Боја : бела,јасно Пакет вклучуваат : 4*пакување контејнери Функција : BPA FREE Обновливи&Трајни пластовидно Направен од високо-квалитетни PP+PS.

Основните својства

Material:
PS+PP
Size:
4*(12.29 x 4.29 x 3.51 with drain tray)
Color:
white,clear
Package include:
4*pack containers
Feature:
BPA FREE Reusable&Durable stackable
Made of high-quality PP+PS. :

Додатоци на производот