.

.

MISOTT РКА Svideo да HDMI Конвертор, РКА Svideo HDMI Адаптер, Композитни CVBS AV РКА да HDMI Конвертор, РКА или Svideo + R/ L Аудио во HDMI Out Конвертор

MISOTT РКА Svideo да HDMI Конвертор, РКА Svideo HDMI Адаптер, Композитни CVBS AV РКА да HDMI Конвертор, РКА или Svideo + R/ L Аудио

DEN 767.76

Количина на стоки
Това е достапна

Inculed РКА S-video converter (Конвертор), AC адаптер, Композитен кабел, S-video кабел.【РКА Svideo да HDMI конвертор】MISOTT РКА Svideo HDMI адаптер претвора РКА/ Composite/ CVBS/ AV или S-видео сигнал + R/ L Аудио во HDMI па може да се види вашата стандардна дефиниција видеа на модерните ТВ со HDMI влезни порти. Прилагодувања на влезниот сигнал и излезна резолуција е авто-зачувани кога се вклучи повторно.

Основните својства

Додатоци на производот