.

.

Професионални Серпентина Тетоважа Машина Тетоважа, Пирсинг Материјали Шминка Машинската Снабдување

Професионални Серпентина Тетоважа Машина Тетоважа, Пирсинг Материјали Шминка Машинската Снабдување

DEN 400.56

Количина на стоки
Това е достапна

Coreless Тетоважа Пиштол Лесен И Едноставен За Употреба : 10 Ликвидација Калеми Се Изработуваат Од Бакар.Мала Тежина, Ниски Вибрации И Лесно Ракување.На Coreless Моторни Тетоважа Пиштол Е Идеален За Тетоважа Работа.Coreless Моторни Серпентина Висок Квалитет На Машина Школка : Рамката Е Направена Од Високо Квалитетни Алуминиумски, Површината Е Специјално Обработена, А На Изглед Се Убави.Машина Ротари Тетоважа Погоден За Почетници И Професионалци : Таписерии Изработка, Практични Тетоважа Машина, Многу Погоден За Почетници И Професионални Tattooists.Машина Пиштол Тетоважа Стабилни Перформанси : Стабилни Перформанси, Брзо Топлина Дисипација, Набитост, Издржливост, Може Да Се Користи За Долго Време За 8 Часа Без Греење.Машина Се Справи Со Тетоважа Професионални Тетоважа Производи : Оваа Тетоважа Машина Прифаќа Најнова Технологија.Почетна Работен Напон Е 5 V И Работен Напон Е 7-10 V, Која Е Многу Погодна За Тетоважа Работа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Тетоважа Машина Материјал : Алуминиум, Бакар Боја : Сина Серпентина : 10 Обвива Почнувајќи Напон : 5 V Работен Напон : 7-10 V Применливи се Справи со Тип : Кертриџ се справи со игла или обичен се справи со Важечките Игла Тип : Одберете ја соодветната игла според справи со Важечките Клип Кабелот Тип : Кука Клип Кабелот Пакет Листа : 1 x Тетоважа Машина.

Основните својства

Додатоци на производот