.

.

Groen MS99286 Мозоци Кутија Цевки Собрание

Groen MS99286 Мозоци Кутија Цевки Собрание

DEN 22387.92

Количина на стоки
Това е достапна

Вистински ОЕМ замена дел.Groen одамна е позната по својата иновативност и квалитет во foodservice индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Groen MS99286 Мозоци Кутија Цевки Собранието.Groen произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Основните својства

Додатоци на производот