.

.

Dongke Новиот MacBook Air 13 инчен Случај 2020 2018 2019 Ослободување Модел: М1 A2337/A2179/A1932, Rubberized Матирано Мат тежок Случај Покритие за MacBook Air 13.3 инчен со Retina Екран на Допир ID - Црна

Dongke Новиот MacBook Air 13 инчен Случај 2020 2018 2019 Ослободување Модел: М1 A2337/A2179/A1932, Rubberized Матирано Мат тежок

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

【Предупредување】 - Овој случај НЕ е компатибилен со Mac Book Air 13 инчен БЕЗ Допир ID Модел A1466 A1369 Ослободување 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 - MQD32 LL/A, MQD42 LL/A, MMGF2 LL/A, MMGG2 LL/A, MJVE2 LL/A, MJVG2 LL/A, MD760 LL/Б, MD760 LL/A, MD761 LL/A, MD231 LL/A, MD232 LL/А, MC503 LL/A, MC504 LL/A, MC965 LL/A, MC966 LL/А. 【Лесен за Инсталација и Отстранување】 – Macbook Air 13 со Допир ID Случај - Нашите заштитни случај има микро клипови кои сигурно fastens на вашиот Mac Book, и прилепува исклучување со лесно кога е потребно.Бројот на моделот е на задната страна на вашиот лаптоп Случај Само Компатибилни со Macbook Air 13-инчен модел 2020 2018 2019 Ослободување со Допир ID и Retina Екран (Модел : A2337 / A2179 / A1932) Случај Не се Компатибилни со Macbook Pro 16" со Ретината Dispaly со допир бар & touch ID (A2141) Macbook Pro 13" со Retina Екран со допир бар & touch ID (A2338 / A2159 / A1706 / A1989) Macbook Pro 13" со Retina Екран без допир бар & touch ID (A1708) Macbook Pro 15" со Retina Екран со допир бар & touch ID (A1707 / A1990) Macbook Air 11" (A1465 / A1370) Macbook 12" со Retina Екран (A1534) Macbook Air 13" (Модел : A1369 / A1466) Стари Macbook Pro 13" со Retina Екран (A1502 / A1425) Стари Macbook Pro 13" (A1278) Стари Macbook Pro 15" со Retina Екран (A1398) Стари Macbook Pro 15" (A1286) Пакет вклучувајќи 1case и 1keyboard маска,1sets прашина приклучок и 1screen заштитник. 【 ПЛАСТИЧНИ НАДВОРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ 】- Тешко Пластични Случај со Мека на Допир Заврши над Врвот и на Дното Опфаќа за Свилен - Мазна, мека на допир - Мазна уште grippy надворешноста текстура - ги Штити вашиот Mac Book Air од инциденти и гребнатини.

Основните својства

Додатоци на производот