.

.

ProCase iPad 10.2 Тастатура Случај на Пакет со Солиден Тешки Покритие за 10.2 iPad 8 Генералот 2020 година / 7 Генералот 2019

ProCase iPad 10.2 Тастатура Случај на Пакет со Солиден Тешки Покритие за 10.2 iPad 8 Генералот 2020 година / 7 Генералот 2019

DEN 1199.52

Количина на стоки
Това е достапна

Овој пакет содржи тастатура случај и солиден ги покрие двете за i Pad 10.2 Инчен 2020 i Pad 8 Генерација (A2270 A2428 A2429 A2430) / 2019 i Pad 7 Генерација (A2197 A2198 A2200).Сите во Еден Дизајн : Безжични Тастатури + Стојат + Носење + Изграден во молив носителот, стилски и удобен, совршен за секојдневна употреба и патување.Иновативни magnetically монтажни безжична тастатура за дизајн, лесно да се отстрани тастатура секое време што го сакате; Три вдлабнатини на случај за propping до таблета во три различни агли на гледање во режим на пејсаж. 360 степени rotatable потпирачот нуди оптимална позиција за пишување или гледање; Ергономски и удобно назад справи ви овозможува да зафат вашиот таблет безбедно и стабилно со една рака, грижете се-слободни од намалувањето тоа.Прилагодливи и отстранлив рамо, рака ви обезбедува крајна погодност за вршење на целиот; Можете дури и може да се качи тоа да автомобил потпирачи за глава за задното седиште рака-бесплатно гледање, идеален за работа, студирање и патување.Овој пакет содржи тастатура случај и солиден ги покрие двете за i Pad 10.2 Инчен 2020 i Pad 8 Генерација (A2270 A2428 A2429 A2430) / 2019 i Pad 7 Генерација (A2197 A2198 A2200).

Основните својства

Додатоци на производот