.

.

Трошните Јастреб Алатки CPL3PL Директно Вилица Заклучување Клешти

Трошните Јастреб Алатки CPL3PL Директно Вилица Заклучување Клешти

DEN 557.04

Количина на стоки
Това е достапна

Пакет Димензии : 2.286 cms (L) x 19.812 cms (W) x 27.686 cms (H).Тип На Производ : Алатки.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.Трошните Јастреб Алатки CPL3 PL 3 Парчиња Директно Вилица Заклучување Клешти е одлична алатка за тешко да се постигне тесни места.

Основните својства

Додатоци на производот