.

.

Медисон Електрични Производи MSBMMT1G 1 Банда Мулти Планината Уред Кутија со Длабочина Прилагодливи, Тешки 42lb

Медисон Електрични Производи MSBMMT1G 1 Банда Мулти Планината Уред Кутија со Длабочина Прилагодливи, Тешки 42lb

DEN 148.32

Количина на стоки
Това е достапна

Низок напон ѕид dividers дозволи за мешан напони во ист кош.ПАМЕТНИ КУТИЈА™ МУЛТИ-ПЛАНИНАТА BOXESMounts хоризонтално или вертикално за ТВ со рамен екран и домашно кино апликации.Медисон Електрични сега е дел од Southwire семејство.Најголем волумен понудени во уредот кутии.

Основните својства

Додатоци на производот